decoration_left decoration_right
Mzda: 1500€

Naša firma pracuje v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Tento priestor ponúkame aj tebe v rámci pozície Sales Operations Assistant, kde sa budeš môcť realizovať v priamom pomáhaní nášmu obchodnému tímu,.

Náplň práce:

  • Spolupráca s obchodníkmi pri vytváraní a udržiavaní kontaktov a dát v CRM systéme
  • Zabezpečit aby dáta boli nahrané načas a pravidelne aktualizované v internom systéme a systéme výrobcu software
  • Kontrola interného systému a vložených dát pred uzavretím obchodných objednávok.
  • Pomoc obchodným partnerom pri vkladaní dát do interného systému
  • Spolupráca s manažmentom na nastavovaní a udržiavaní procesov v oblasti predaja a podpora kolegov pri riešení komplexných obchodných prípadov
  • Podpora finančného oddelenia na kontrole fakturácie a platieb
  • Preberanie spoluzodpovednosti za obchodné prípady pod vedením zodpovedného člena manažmentu
  • Príprava cenových ponúk pre klientov a obchodníkov na základe podkladov od dodávateľa.
  • Podpora pri spracovávaní obchodných objednávok a zmlúv, ich príprava, nahrávanie do systémov, kontrola dát, komunikácia s dodávateľom

Odborné požiadavky:

  • Zvládnutie MS Office (Excel) nástrojov je nutné
  • Anglický jazyk - pokročilý, plynule slovom aj písmom

Ponúkame:

  • implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre viac ako 200 zákazníkov v rôznych odvetviach
  • prácu na projektoch, ktoré ťa odborne rozvíjajú
  • 25 dní platenej dovolenky pre každého
  • 90€ za kvartál príspevok na relaxáciu, športové aktivity, kultúrbe podujatia alebo duševné zdravie
  • mesiac plateného voľna po 5 odpracovaných rokoch
  • osobný budget na vzdelávanie
  • príspevok na technické a kancelárske vybavenie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia, 3. piliera (max 15€/mes.) – iba TPP
  • spolupráca s možnosťou 100% remote
  • služobný mobilný telefón a PC
  • možnosť zdarma parkovať v budove

Miesto práce:

  • umožňujeme prácu na home-office ale náš office je ti neobmedzene dostupný v Bratislave, Pardubiciach a Prahe

Pracovný pomer:

  • minimálne polovičný úväzok
  • možnosť pracovať na TPP aj formou dodávateľskej spolupráce (živnosť/s.r.o.)
  • Plat minimálne od 1500€ brutto + variabilná zložka (kvartálne odmeny) v závislosti od znalosti, kvalifikácie a motivácie kandidáta