Prečo EMARK?

Sme inovátori a našim ihriskom je svet dát. Sme tu už viac ako dve desaťročia a neustále rastieme.

 

EMARK Analytics je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa analýzou údajov a digitálnou transformáciou, ktorá pomáha ľuďom vyťažiť z ich údajov maximum. V priebehu rokov sme pomáhali stovkám spoločností na celom svete pri budovaní, implementácii a údržbe ich dátových riešení. Zameriavame sa na overené technológie ako Qlik, Inphinity, Snowflake a iné. Náš tím viac ako 50 dátových špecialistov je pripravený riešiť akýkoľvek druh problémov.

EMARK Analytics je členom EMARK Group. EMARK Group tvorí EMARK Analytics EMEA so sídlom v Bratislave (poskytuje služby pre európsky trh), EMARK Analytics APAC s so sídlom v austrálskom Sydney a produktová spoločnosť Inphinity so sídlom v Londýne (poskytuje služby po celom svete).

Viac tu https://emarkanalytics.com/ a https://www.myinphinity.com/

 

Inovátori dátových technológií a mienkotvorní lídri
Pomoc s čímkoľvek, čo sa týka údajov
Stovky zákazníkov po celom svete
23 rokov vo svete údajov
Kancelárie v 5 krajinách na 2 kontinentoch
50+ odborníkov na dátové technológie

Naše ciele

Naším konečným cieľom je pomôcť zákazníkom vyťažiť z ich údajov maximum.

Údaje sú nová ropa. Podniky generujú obrovské množstvo údajov a rozdiel v schopnosti ich využívať je už na trhoch vidieť. A to je presne bod, kedy prichádzame na rad my s naším mottom „všetko sa točí okolo údajov“. Ako prví používatelia najnovších technológií a technologickí inovátori pomáhame našim klientom so všetkými aspektmi, ktorý údaje prinášajú – odhaľovanie hlbších vzťahov, podpora inovácií, zlepšenie zákazníckej skúsenosti, zníženie nákladov a lepšie využitie schopností, riešenie neefektívnosti a, samozrejme, udržanie si náskoku pred konkurenciou. Učíme sa od najlepších.

 

Naši partneri

Čo o nás povedali uchádzači o prácu

Quotes left Quotes right