decoration_left decoration_right
Mzda: od 1600€ brutto

Naši BI špecialisti pracujú v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy, kde sa budete môcť rozvíjať v oblastiach, ktoré sú kľúčové pre riadenie akéhokoľvek biznisu – dátová analytika a business intelligence (BI). U nás stretnete expertov nielen na BI technológie, ale aj na špecifické prostredie konkrétnych odvetví – máme vyše 200 klientov, ktorí pôsobia naprieč oblasťami, mnoho z nich je naozaj prestížnych. Budete sa môcť učiť na pozícii BI Specialist Junior od najlepších v brandži, radi podporíme vaše inovatívne nápady a tiež sa môžete tešiť na osobný aj profesionálny rozvoj.

Popis pracovnej pozície:

  • Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
  • Spolupodieľanie sa na analýze požiadaviek klienta a tvorba riešenia  – samostatne ako aj v spolupráci so seniorom, Business Developerom či Presales Špecialistom
  • Tvorba dátových  modelov, ETL  procedúr, SQL výberov,  reportov,  analýz, what-if modelov, dashboardov, mashupov
  • Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientom
  • Možnosť školiť užívateľov pre prácu s Qlik s vytvorenými modelmi, reportami

Odborné požiadavky:

  • Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
  • Zvládnutie MS Office nástrojov
  • Skúsenosti s VB sú výhodou
  • Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
  • Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom
  • Vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

Ponúkame:

  • implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre viac ako 200 zákazníkov v rôznych odvetviach
  • prácu na projektoch, ktoré ťa odborne rozvíjajú
  • 25 dní platenej dovolenky pre každého
  • 90€ za kvartál príspevok na relaxáciu, športové aktivity, kultúrbe podujatia alebo duševné zdravie
  • mesiac plateného voľna po 5 odpracovaných rokoch
  • osobný budget na vzdelávanie
  • príspevok na technické a kancelárske vybavenie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia, 3. piliera (max 15€/mes.) – iba TPP
  • spolupráca s možnosťou 100% remote
  • služobný mobilný telefón a PC
  • možnosť zdarma parkovať v budove

Miesto práce:

  • Umožňujeme prácu na home-office s minimálnym dochádzaním do office, office dostupný neobmedzene v Bratislave, Pardubiciach a Prahe
  • Aktuálne je skôr výnimkou no je možné cestovanie za klientmi v rámci SR a v zahraničí

Pracovný pomer:

  • Minimálne polovičný úväzok (v prípade študentov)
  • Možnosť pracovať na TPP aj formou dodávateľskej spolupráce
  • Pri spolupráci s českým zamestnancom/dodávateľom zmluva s českou entitou

Platové podmienky:

  • Minimálne 1600€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)