decoration_left decoration_right
Práce pro EMARK? Tady je několik důvodů proč
Mzda: od 3,200€ brutto

Hľadáme nadšenca pre prácu s modernými SW technológiami, schopného pracovať efektívne samostatne aj v tíme. Budeš pracovať v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy s výborným kolektívom a priateľskou kultúrou, na ktorej si dáme veľmi záležať. Naším poslaním je pomáhať ľuďom s efektívnejším využitím dát. Automatizácia procesov, nastavenie dátových tokov, hľadanie súvzťažností v dátach, zlepšenie prístupu k dátam a využitie najmodernejších cloudových technológii sú hudbou pre naše uši.

Náplň práce:

  • pracovať na projektoch, tvoriť dizajn užívateľských aplikácií a skripting dátovo-transformačných procesov v ETL podľa potreby
  • realizovať navrhované koncepty (data streaming, migrácia dát zo zdrojových systémov klienta do cloudu, využitím ETL a/alebo real-time streamingu, prípadne API) do Snowflake-u / inej cloudovej databázy
  • spolupracovať na analýze potrieb klientov a pochopenia ich dátových zdrojov, ich štruktúr a pod. Komunikácia s klientom
  • tvoriť a prezentovať prototypy a demo aplikácie v Qlik Sense a súvisiacich nástrojoch
  • tvoriť optimálny koncept raw-to-ready data v kontexte potrieb klienta, jeho „data landscape“, a našich technologických možností (Qlik Sense, Snowflake, Qlik Replicate/Compose, Qlik Sense)

Odborné požiadavky:

  • skúsenosti s SQL databázami (MS SQL, Oracle, MariaDB, PostgreSQL alebo podobné)
  • skúsenosť s akýmkoľvek ETL nástrojom (napr. Keboola, Azure DataFactory, AWS Glue, Alteryx, …)
  • skúsenosť s migračnými alebo integračnými projektami v oblasti dát
  • skúsenosť s BI nástrojmi (Qlik Sense, PowerBI), kontrolingom /reportingom
  • znalosti javascript, JAVA, C#, Python alebo iného programovacieho jazyka
  • anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom
  • znalosť Snowflake, Databricks, a pod.

Ponúkame:

  • implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre viac ako 200 zákazníkov v rôznych odvetviach
  • prácu na projektoch, ktoré ťa odborne rozvíjajú
  • 25 dní platenej dovolenky pre každého
  • 90€ za kvartál príspevok na relaxáciu, športové aktivity, kultúrne podujatia alebo duševné zdravie
  • mesiac plateného voľna po 5 odpracovaných rokoch
  • osobný budget na vzdelávanie
  • príspevok na technické a kancelárske vybavenie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia, 3. piliera (max 15€/mes.) – iba TPP
  • spolupráca s možnosťou 100% remote
  • služobný mobilný telefón a PC
  • možnosť zdarma parkovať v budove

Miesto práce:

  • umožňujeme prácu na home-office ale náš office je ti neobmedzene dostupný v Bratislave, Pardubiciach a Prahe
  • služobné cesty v rámci SR alebo do zahraničia sú skôr výnimkou a po vzájomnej dohode

Pracovný pomer:

  • práca na plný úväzok
  • možnosť pracovať na TPP aj formou dodávateľskej spolupráce (živnosť/s.r.o.)
  • V závislosti na seniorite 3200 EUR + variabilná zložka (kvartálne odmeny) v závislosti od znalosti, kvalifikácie a motivácie kandidáta