decoration_left decoration_right
Mzda: od 1800€

Na pozíciu Capacity Managera hľadáme kandidáta/kandidátku, pre koho je práca s ľudmi naplnením. Pozícia sa dotýka plánovania interných kapacít na naše projekty. Pozícia jemne presahuje do projektového manažmentu.

Náplň práce:

  • úzka spolupráca s CTO, riadenie kapacít technického (delivery) tímu, kontrola administratívnej stránky projektov
  • plánovanie realizácie projektov a súvisiaca aktívna komunikácia s oddelením obchodu, čiastočná komunikácia s klientami
  • kontrola tímov realizujúcich projekty, návrh bonusov pre delivery tím
  • koordinácia s finančným tímom pri fakturácii realizovanej práce, export a prípadná úprava (prelogovanie) informácii svisiacich s realizáciou projektov

Odborné požiadavky:

  • plánovanie zamestnancov - Pokročilý
  • Jira Atlassian - Mierne pokročilý
  • Microsoft Excel - Mierne pokročilý
  • hľadáme štrukturovanú osobu, ktorej neunikne žiadny detail, ktorá je schopná kontrolovať výstupy kolegov.
  • proaktivita je vrámci zverených oblastí veľmi cenená.
  • záujem o technológie a technický background je veľkým plus.

Ponúkame:

  • implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre viac ako 200 zákazníkov v rôznych odvetviach
  • prácu na projektoch, ktoré ťa odborne rozvíjajú
  • 25 dní platenej dovolenky pre každého
  • 90€ za kvartál príspevok na relaxáciu, športové aktivity, kultúrbe podujatia alebo duševné zdravie
  • mesiac plateného voľna po 5 odpracovaných rokoch
  • osobný budget na vzdelávanie
  • príspevok na technické a kancelárske vybavenie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia, 3. piliera (max 15€/mes.) – iba TPP
  • spolupráca s možnosťou 100% remote
  • služobný mobilný telefón a PC
  • možnosť zdarma parkovať v budove

Miesto práce:

  • umožňujeme prácu na home-office ale náš office je ti neobmedzene dostupný v Bratislave, Pardubiciach a Prahe
  • služobné cesty v rámci SR alebo do zahraničia sú skôr výnimkou a po vzájomnej dohode

Pracovný pomer:

  • minimálne polovičný úväzok
  • možnosť pracovať na TPP aj formou dodávateľskej spolupráce (živnosť/s.r.o.)
  • minimálne od 1800€ brutto + variabilná zložka (kvartálne odmeny) v závislosti od znalosti, kvalifikácie a motivácie kandidáta