decoration_left decoration_right
Mzda: od 2500 €

Hľadáme manažérov, ktorí nám pomôžu s vedením rastúceho množstva komplexných projektov v oblasti spracovania a využitia dát (Business Intelligence, Data Integration, Cloud Data Warehouse).Úlohou IT Project / Customer Success manažéra(ky) bude riadiť očakávania zákazníka, dohliadať na limity projektu a celkovo zabezpečiť, aby zákazník získal hodnotu zo svojich dát.

Náplň práce:

  • Riadenie očakávaní zákazníkov, organizácia vývojových šprintov, koordinácia priorít a pravidelné vyhodnocovanie stavu (rozpočtu a termínov) zverených projektov
  • Organizovanie a podpora členov nášho tímu, zabezpečenie súčinnosti zo strany zákazníkov a proaktívne riešenie bariér dodávky riešenia
  • Spolupráca s manažérom kapacít na riadení vyťaženia členov vývojového tímu a príprava jednoduchých podkladov k fakturácii
  • Zodpovednosť za nasadenie a úspešnú adopciu riešenia zákazníkom
  • Vyhodnocovanie a komunikácia úspešnosti projektu a hodnoty riešenia
  • Možnosť zapojenia sa do tvorby riešenia, napr. dizajn, testovanie, dokumentácia, školenia

Odborné požiadavky:

  • skúsenosti s agilným riadením projektov, ideálne SCRUM
  • skúsenosť s projektami s použitím ETL a BI nástrojov výhodou
  • zvládnutie MS Office nástrojov je samozrejmosťou
  • anglický jazyk – pokročilý – plynule slovom aj písmom
  • vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

Ponúkame:

  • implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre viac ako 200 zákazníkov v rôznych odvetviach
  • prácu na projektoch, ktoré ťa odborne rozvíjajú
  • 25 dní platenej dovolenky pre každého
  • 90€ za kvartál príspevok na relaxáciu, športové aktivity, kultúrbe podujatia alebo duševné zdravie
  • mesiac plateného voľna po 5 odpracovaných rokoch
  • osobný budget na vzdelávanie
  • príspevok na technické a kancelárske vybavenie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia, 3. piliera (max 15€/mes.) – iba TPP
  • spolupráca s možnosťou 100% remote
  • služobný mobilný telefón a PC
  • možnosť zdarma parkovať v budove

Miesto práce:

  • umožňujeme prácu na home-office ale náš office je ti neobmedzene dostupný v Bratislave, Pardubiciach a Prahe
  • služobné cesty v rámci SR alebo do zahraničia sú skôr výnimkou a po vzájomnej dohode

Pracovný pomer:

  • minimálne polovičný úväzok
  • možnosť pracovať na TPP aj formou dodávateľskej spolupráce (živnosť/s.r.o.)
  • minimálne od 2500€ brutto + variabilná zložka (kvartálne odmeny) v závislosti od znalosti, kvalifikácie a motivácie kandidáta